Tilbake til alle rapporter

Mangel på fatsdumper

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:53, mandag 29 juli 2019

Sendt til Spydeberg og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Manglende skilting og fartsgrense og fatrsdumper som er alt for slake. Stort sett alle som kjører på glendeveien kjører alt for fort. Dette er er boligstrøk med mange barn og dyr. Det må settes opp bedre skilting om fartsgrense på stedet og lage bedre fatrsdumper slik at farten må ned. Farten folk kjører med i denne veien er rett og slett farlig

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter