Tilbake til alle rapporter

Dårlig utført overgang mellom vei og bru

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 23:40, mandag 29 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 5 minutter senere

Overgangen mellom vei og bru er ikke tilfredsstillende utført. Da den ble asfaltert opp for en tid tilbake, ble den som et lite "spretthopp" og har ikke blitt bedre. Er ødeleggende for kjøretøy å kjøre fartsgrensen over denne overgangen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter