Tilbake til alle rapporter

Sterkt ønske om fartshinder/fartsdump ved 30 skilt på vei opp Gevinglia,like før Støbbangata.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:53, tirsdag 30 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 1 minutt senere

Høy fart og mange nestenulykker ved krysset Gevinglia/Støbban gjør at det bør komme på plass en fartshindring ved 30 skiltet på vei opp Gevinglia. Trafikantene tar ikke hensyn til 30-sonen og holder høy fart til de kommer fram til fartshindringen som ligger etter Støbban-avkjøringen.Dette skaper mange farlige situasjoner ettersom det er høyre-regel som gjelder i sonen,og det er mange barn og unge som ferdes i området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:43, onsdag 28 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter