Tilbake til alle rapporter

Mangel på avløp i gata , hvor vannet kan renne i.

Publisert av Odd Erik Bekkeheien 00:35, onsdag 31 juli 2019

Sendt til Rogaland og Klepp 5 minutter senere

Det finnes ingen nærliggende avløp alt vannet fra bakken i gata vår kan nå uten at det går utover gardsrom og bed, og faren for overvann er stor. Bilde viser avstand fra hvor vannet starter til hvor nærmeste vannledende Kum/avløp er nedgravd. Jeg bor i hus tjøttavegen 101 og får stadig overvann inn i gardsrommet som legger seg in til kledning på hus.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter