Tilbake til alle rapporter

Gres og busker langs veien er alt for høyt og på vei ut i vegbanen.

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 13:28, onsdag 31 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 2 minutter senere

Vegetasjon langs veien er alt for høy og vokser nesten ut i den allerede smale veien på begge sider. Nesten ikke mulig å se gående, spesielt unger. Verst fra riksveien og et stykke innover Fagerholtveien.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Kantklipping utført uken etter. Veldig bra😃

    Publisert anonymt 14:08, onsdag 28 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter