Tilbake til alle rapporter

Hull i gate etter veiarbeid (flytting av lyktestolpe)

Rapportert i kategorien Hull i vei av Hilde Eilertsen 16:26, onsdag 31 juli 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Hull i gate etter veiarbeid (flytting av lyktestolpe) hullet går over hele kjørebanen, og er dypt noe som fører til slitasje på bilene som kjører her.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter