Tilbake til alle rapporter

Må klippe busker

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:04, onsdag 31 juli 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Trappen ned ser helt forferdeligt ut, ubrukelye, busker og treer vokser utover veien og ingen av huseier fra brøstanesveien 18 og 22 bryr seg om å klippe ned

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:46, onsdag 28 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter