Tilbake til alle rapporter

Mye trær hindrer sikt i vegkryss

Rapportert i kategorien Trær anonymt 12:53, torsdag 1 august 2019

Sendt til Bergen 2 minutter senere

Mye busker/trær hindrer sikt i vegkryss, det har vært klippet vekk før, men er nå tilbake igjen...Bilde fra Google Streetview fra 2009.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:40, torsdag 29 august 2019

  • Ikke løst, håper det blir det snarest!

    Publisert anonymt 13:40, torsdag 29 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter