Tilbake til alle rapporter

Manglende fotgjengerfelt på skolevei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 10:54, fre. 2 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region sør og Nøtterøy mindre enn et minutt senere

Her bør det opprettes både fotgjengerfelt og fartsdumper for å få ned farten ved kryssing av Knarbergveien fra Nesveien til Dreggveien. Dette er en av de mest brukte kryssingene for skolebarn fra Nesbrygga/Duken på vei til/fra Oserød skole. Folk holder også altfor høy fart på denne strekningen (Knarbergveien)samt at utkjøringen fra Nesveien er veldig uoversiktelig når du kommer fra Knarberg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:47, fre. 30 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:28, fre. 27 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:26, fre. 25 oktober 2019

  • Ser ikke ut som at noen bryr seg før det skjer en alvorlig ulykke....

    Publisert anonymt 14:26, fre. 25 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter