Tilbake til alle rapporter

Livsfarlig kryss

Rapportert anonymt 12:57, fredag 2 august 2019

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 2 minutter senere

Dette krysset er nær smell mellom biler hver eneste dag, flere gang om dagen. 30 km grensen overholdes overhodet ikke av de som kommer fra Skrorpa/Atlantis barnehage og ut mot gomabakken. Her bør det gjøre noe snarest!!!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:31, fredag 30 august 2019

  • Bommet på merkingen. Skal være krysset Bentnesveien Bleikvollen

    Publisert anonymt 13:31, fredag 30 august 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter