Tilbake til alle rapporter

Lysene på/av til feil tid.

Rapportert i kategorien Gatelys av Ketil Einar Nås 19:21, søndag 4 august 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Lyset står på nå kl 19, med solen oppe. Slo seg visst av i natt i 02-tiden.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Takk for henvendelse. Saken er videresendt til vår gatelysentreprenør

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 08:03, mandag 5 august 2019

  • Hei!

    Fått svar fra entreprenør. De har jobbet i området i helgen og har skrudd på lyset manuelt. Lyset vil gå på som vanlig igjen ila uka

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 08:17, mandag 5 august 2019

  • Rask avklaring syns jeg.

    Sendt inn av Ketil Einar Nås 08:20, mandag 2 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter