Tilbake til alle rapporter

Farlig gangvei til barnehagen, biler kjører for fort

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Kim-André Vågene 10:11, mandag 5 august 2019

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

FARLIG GANGVEI TIL BARNEHAGEN, BILER KJØRER FOR FORT.

Uoversiktlig vei ned bakken til barnehagen, høy fart på alle passerende biler. Må anlegges fartshumper.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Varselskilt skolevei, må byttes ut med nytt

    Sendt inn av Kim-André Vågene 14:23, søndag 18 august 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:51, mandag 2 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:52, onsdag 9 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:07, søndag 10 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter