Tilbake til alle rapporter

Grus og sand på hjørnet av veien

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Jesper Henriksen 21:22, mandag 5 august 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Kan lett føre til at trafikanter på vei rundt i svingen sklir ut

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:34, torsdag 5 september 2019

  • Kun delvis løst. Ser ut som om noen har dyttet sanden i retning mot veikanten, men uten å flytte det helt bort fra veien.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 21:34, torsdag 5 september 2019

  • Feiebil tok en lang strekning av gang/sykkelveien i går, inkl. dette.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 12:23, lørdag 14 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter