Tilbake til alle rapporter

2 stk store kuler i veien. Vært sånn nå i ca 1 år.

Publisert av Hans Marius Jakobsen 17:14, tirsdag 6 august 2019

Sendt til Vestfold og Stokke 1 minutt senere

2 stk store kuler ved 50m fra hverandre. Vært slik ca 1 år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:31, onsdag 4 september 2019

  • Fremdeles ikke løst

    Sendt inn av Hans Marius Jakobsen 13:31, onsdag 4 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:54, onsdag 2 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 14:23, onsdag 30 oktober 2019

  • 3 måneder siden jeg meldte inn. inge ntilbakemelding... snart poå tide å gjøre noe???

    Sendt inn av Hans Marius Jakobsen 14:23, onsdag 30 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter