Tilbake til alle rapporter

Det er alt for mye vegetasjon langsmed Eikerveien ned mot Shell Express stasjonen. Når en kommer ut av bensinstasjonen er det umulig å se om det kommer noen fra venstre. Svært trafikkfarlig. Vegetasjonen må klippes ned.

Rapportert anonymt 17:20, tirsdag 6 august 2019

Sendt til Buskerud og Kongsberg 5 minutter senere

Vegetasjonen må klippes ned.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:57, tirsdag 3 september 2019

  • Jeg har til og med hatt skriftlig kontakt tre ganger vis email uten at noe har skjedd. Dette er bare tull. Legg ned hele greia, spark folka bak og spar offentlige utgifter.

    Publisert anonymt 17:57, tirsdag 3 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter