Tilbake til alle rapporter

Ramponert sykkelvrak, tidvis uti vei og sperrer fremkomst.

Rapportert i kategorien Forsøpling av knut sømme 22:00, tirsdag 6 august 2019

Sendt til Stavanger 5 minutter senere

Ramponert sykkelvrak, tidvis uti vei og sperrer fremkomst. Sansynligvis stjålet sykkel der deler er stjålet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sykkelvraket forsvant neste dag (?)

    Sendt inn av knut sømme 07:27, onsdag 4 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter