Tilbake til alle rapporter

Tett kratt/trær langs gatekant, det er grodd inn i asfaltkanten (0,2-0,5m), skilt om veiarbeid ikke synlig. Bes om at det foretas kantslått opp langs gate; Voldvatnet.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 13:13, onsdag 7 august 2019

Sendt til Kristiansund 2 minutter senere

Bes om at det foretas kantslått opp langs gate; Voldvatnet

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter