Tilbake til alle rapporter

Gatelys har manglet ca. 1/2 år

Rapportert i kategorien Gatelys av Eli Holth 20:23, lørdag 10 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 1 minutt senere

Til tross for varsling flere ganger har ikke feilen blitt rettet og området er veldig mørkt om kvelden!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:04, torsdag 12 september 2019

  • Det kommer seg. Flere jordfeil i området har ført til gjentatte utfall, sikringen på lyskursen løser ut. Det er funnet et par feil, så etter utbedring får vi håpe det blir mer stabilt.

    Sendt inn av Andre Gjørven 11:18, torsdag 3 oktober 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter