Tilbake til alle rapporter

Hull i asfalt og store områder med dårlig asfalt i Strømsveien

Rapportert i kategorien Hull i vei av Fredrik Arnesen 13:45, torsdag 8 august 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Det har vært dårlig asfalt med mye sprekker her i flere år, men nå begynner det å falle av biter. Hullet blir gradvis større og det sliter mer og mer på bilene som må kjøre over.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter