Tilbake til alle rapporter

Gang og sykkelsti ender på bakketopp. Syklende og biler i høy fart møtes.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Kjærand Torgerwen 19:44, torsdag 8 august 2019

Sendt til Brønnøy og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Sykler til barnehage og SFO med to små barn hver dag. Fylkesveien er svært uoversiktlig på punktet hvor gang og sykkelsti starter sør før Nordhus-krysset. I tillegg har bilene høy fart opp krysset, noe som gjør at jeg har hjertet i halsen nesten hver dag. Jeg er redd det kommer til å skje en ulykke der snart. Fartsdump på toppen av bakken og skilting at man møter gående burde være det minste som kunne komme på plass før vi klarer å få utbedret veien mot Sørneset med gang og sykkelsti.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:51, torsdag 5 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:03, torsdag 3 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter