Tilbake til alle rapporter

Dårlig veg

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tor kristian nilsen 20:15, torsdag 8 august 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 5 minutter senere

Meget dårlig veg, problemet oppsto når kommunen kjørte store lass for å bygge et avløps hus for mange år siden. Nå har det blitt lappet så mange ganger at denne burde vært oppgradert med ny asfalt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:23, torsdag 5 september 2019

  • Dette er fortsatt ikke gjort noe med, vegen er dårligere en noen gang etter regnværet som var.

    Sendt inn av Tor kristian nilsen 20:23, torsdag 5 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter