Tilbake til alle rapporter

Gatelys mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys av Thomas Hansen 08:44, mandag 12 august 2019

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Gatelyset er mørkt, lyser ikke når de andre gatelysene tenner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei!

    Vi er klar over at denne lampa ikke lyser. Det er bestilt feilretting på dette fra vår gatelysentreprenør

    Mvh Hamar kommune

    Publisert anonymt 11:54, mandag 12 august 2019

  • Problemet ble løst noen dager etter at jeg meldte ifra.

    Sendt inn av Thomas Hansen 08:58, mandag 9 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter