Tilbake til alle rapporter

Kummer i Gevingberget er fulle av sand og grus, ikke plass til vann

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister av Geir Moe 09:54, tirsdag 13 august 2019

Sendt til Stjørdal 1 minutt senere

Mange kummer i Gevingberget må tømmes for grus og sand. Gjentagende problem i flere av kummene.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:06, tirsdag 10 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:11, tirsdag 8 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:04, onsdag 6 november 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:26, onsdag 4 desember 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter