Tilbake til alle rapporter

Hull i veien i asfaltasøm

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 07:36, onsdag 14 august 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Dere finnes flere tilsvarende hull langs samme vei

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • De var raskt på plass og reparerte problemet, og det ble gjort ytterligere forbedringer i dagene som fulgte. Jeg er veldig fornøyd og flere burde bruke denne tjenesten

    Publisert anonymt 08:39, onsdag 11 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter