Tilbake til alle rapporter

Deler av område til Ringvoll Skole gror ned, mellom fotballbanen og trollveien uoversiktlig og farlig både for myke trafikanter og biler.

Rapportert i kategorien Trær anonymt 09:52, onsdag 14 august 2019

Sendt til Hobøl 2 minutter senere

Det gror igjen rundt hele område rundt fotballbanen. Uoversiktlig og farlig!!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:25, onsdag 11 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter