Tilbake til alle rapporter

Skilt kjøres ned hver uke.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Nils Hegge 10:09, onsdag 14 august 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Skilt i krysset Åkerbergveien/St. Halvardsgt. Kjøres ned ukentlig og må koste en formue å reparere hele tiden. Vegvesen eller Oslo kommune bør politianmelde det! Påbudt kjørefelt (skilt 401.1) Google maps kode: WQ4H+VX Oslo

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:51, onsdag 11 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter