Tilbake til alle rapporter

Stort hull i asfalt

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Fredrik Rødven 10:29, onsdag 14 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden mindre enn et minutt senere

Det har vært stort hull i veien i lengre tid

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:29, onsdag 11 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:14, onsdag 9 oktober 2019

  • Tatt lang tid, har vært i område og fikset andre hull men ikke dette

    Sendt inn av Fredrik Rødven 12:14, onsdag 9 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter