Tilbake til alle rapporter

Overvand på fortauet

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Jesper Henriksen 21:39, onsdag 14 august 2019

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst mindre enn et minutt senere

Her mangler det drenering. Det dannes dyp vannpytt når det regner.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:06, torsdag 12 september 2019

  • Ingen endring

    Sendt inn av Jesper Henriksen 16:06, torsdag 12 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:44, onsdag 16 oktober 2019

  • Mye regn de siste dager og vannet samler seg fortsatt i en dyp vannpytt. En løsning på problemet kan være å lage et lite opphold/hull i kantstenen mot gravplassen slik at vannet kan renne vekk.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 15:44, onsdag 16 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter