Tilbake til alle rapporter

Fleire hol (nokre 10-20 cm djupe) i gang og sykkelveg

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 22:37, onsdag 14 august 2019

Sendt til Bergen og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Fleire hol (nokre 10-20 cm djupe) i gang og sykkelveg frå busstoppet og oppover bakken neste 50 meter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter