Tilbake til alle rapporter

Gatelys lyser ikke når det blir mørkt

Rapportert i kategorien Gatelys av Christer Nordeng 21:47, torsdag 15 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Gatelysene i Dr.Wefrings veg 16-22 lyser ikke når de bør. De kommer på sent om kvelden, lenge etter mørkets frembrudd. Det har vært irriterende i flere år og vi melder fra hvert år. De bør jo gå på når det blir mørkt( ved lyssensor)Mens i sommer når det var lyst nesten hele døgnet, registrerte jeg at de lyste tidligere på kvelden enn de gjør nå. Dette bør gjøres en permanent endring på

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter