Tilbake til alle rapporter

Gatelys uten for Skauenvegen 19 virker ikke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Øyvind Johansen 21:47, torsdag 15 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Løten 3 minutter senere

Mørk gatelys.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:25, fredag 13 september 2019

  • Ikke noe har skjedd.

    Sendt inn av Øyvind Johansen 19:25, fredag 13 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:40, mandag 14 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter