Tilbake til alle rapporter

Ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av Inge Johansen 10:36, tir. 8 mars 2011

Sendt til 4 minutter senere

Et av de nye gatelysene på FV 820, i krysset med Finaveien, har ikke vært i drift i hele vinter. Er det ikke vegvesenet som har vedlikeholdet av disse lysene? Har sett folk i stolpen for flere måneder siden, men fremdeles ikke lys. Burde ikke noen på teknisk ta kontakt med de og få dette ordnet?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser at en lift-bil fra VK kjører rundt i området nå. Håper på en løsning.

    Sendt inn av Inge Johansen 12:46, tir. 5 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:46, tir. 5 april 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:04, tir. 3 mai 2011

  • Når skal det skje noe?

    Sendt inn av Inge Johansen 19:24, tir. 31 mai 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:24, tir. 31 mai 2011

  • Her er det ingen som tar ansvar. Vegvesenet? Kommunen? Vesterålens Kraftlag?

    Sendt inn av Inge Johansen 21:03, tir. 28 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:03, tir. 28 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:45, tir. 26 juli 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter