Tilbake til alle rapporter

Avløpsrist som lager lyd

Rapportert anonymt 10:13, fredag 16 august 2019

Sendt til Molde og Møre og Romsdal 1 minutt senere

Ved overgangsfelt i krysset Kirkebakken/Øvre veg er det avløpsrist mot nord. Denne er løs, og lager lyd hver gang biler kjører over den.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:50, fredag 13 september 2019

  • Meldingen ble raskt videresendt til rett instans, men problemet er ikke løst.

    Publisert anonymt 10:50, fredag 13 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:20, fredag 11 oktober 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:29, fredag 8 november 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter