Tilbake til alle rapporter

Behov for merket fotgjengerovergang over vei

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 10:23, fredag 16 august 2019

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Det er behov for å merke overgang mellom Tbanen stasjonen og fortauet, både med skilt og oppmerking i veibanen. Da det er b.l.a. mange skolebarn som skal krysse veien her og bilene stopper ikke når man skal over veien til eller fra stasjonen. Det hadde vært mer sikkert om man får et oppmerket overgang som sikrer god flyt mellom bilister og myke trafikkanter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:53, mandag 16 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter