Tilbake til alle rapporter

Fortsatt stor dump i veien

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 04:00, søndag 18 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 4 minutter senere

Plassen er merket med ett skilt for humpete vei siden saken ble varslet inn.

Men det hjelper ikke med skilt. Veien blir ikke bedre av det.

Kan dere fikse dumpa?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 11:35, søndag 15 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter