Tilbake til alle rapporter

ALLE gatelys i Busterudkleiva er nå mørke.

Rapportert i kategorien Gatelys av Mona Storm Andersen 02:05, tirsdag 20 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 5 minutter senere

ALLE gatelys i Busterudkleiva er nå mørke. Flere har vært mørke lenge, men nå er det altså mørkt i absolutt hele bakken.

Fortauet brukes mye hele døgnet - også av skolebarn, så nå MÅ det bli gjort noe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter