Tilbake til alle rapporter

Grove kanter på fartshump

Rapportert anonymt 12:24, tirsdag 20 august 2019

Sendt til Trondheim og Sør-Trøndelag mindre enn et minutt senere

Fartshump utenfor Tampereveien 1 har svært grove/kvasse kanter. Smeller godt i biler som kjører over. Blir sikkert et problem for de som bøyter til vinteren med bråstopp. I tillegg er det en forhøyning i asfalt rett etter fartshump som gjør at biler tar ned i.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter