Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Johan Kristian Grøtte 22:53, torsdag 22 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Caverion var her og skiftet et skap på en stolpe tidlig i sommer. Siden det har hele Kongsveien vært mørklagt. Før skapbyttet var også flere lyspærer på strekningen gått. Det har de vært i flere år. Kanskje greit å reklamere på jobben med skapet, og få skiftet pærer.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Men det er fortsatt mange lys som ikke virker.

    Sendt inn av Johan Kristian Grøtte 07:59, fredag 27 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter