Tilbake til alle rapporter

Glasskår

Rapportert i kategorien Sykkelveier av Sivert Skavlan 16:23, tirsdag 27 august 2019

Sendt til Verdal og Statens vegvesen region midt 1 minutt senere

Det ligger glasskår i sykkelveien. Fare for punktering. Har iallefall vært der i 1 uke. Ved avkjørsel fra trafikkstasjonen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hei, verdal kommune har kosta opp på GS vegen mot vekta i dag 28.08.2019

    Publisert anonymt 11:05, onsdag 28 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter