Tilbake til alle rapporter

RV70 Nordlandskrysset, mørk stolpe på begge sider av overgang ved busstopp

Rapportert i kategorien Gatelys av Andre Gjørven 14:22, onsdag 28 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 3 minutter senere

Kritisk belysning: fotgjengerovergang og busstopp. På kvar side av overgang på hovedvegen mot Nordsundbrua. Altså like ved busskur på busstoppen, der overgang starter, og på vestsida stolpen nord for overgangen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Nye pærer rundt 6.9.19

    Sendt inn av Andre Gjørven 13:09, tirsdag 10 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter