Tilbake til alle rapporter

FV 265 Kvalvågveien v/Ånesmyra: skogrydding veglys

Rapportert i kategorien Gatelys av Erik Kringstad 15:23, onsdag 28 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund 2 minutter senere

Skog / vegetasjon har "slukt" gatelysene på en stor del av denne vegen. Enkelte steder ser man ikke luktestolpen eller kuppelen engang. DEtte vil nok dempe belysningen en del i høst/vinter.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Erik Kringstad 17:28, onsdag 25 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter