Tilbake til alle rapporter

Manglande kantslått

Rapportert anonymt 19:47, onsdag 28 august 2019

Sendt til Jølster og Sogn og Fjordane 2 minutter senere

Det er ikkje utført kantslått i Øvre Sanddalen i år. Graset langs vegen er høgt og legg seg inn i vegbana. Dette gjer det utriveleg og uoversiktleg for oss som ferdast der. Er det ein glipp, håpar eg det vert retta opp før hausten kjem for alvor.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:32, onsdag 25 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter