Tilbake til alle rapporter

Gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av bjørn magne langbakk 22:09, onsdag 28 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Kristiansund mindre enn et minutt senere

Stolpe nr. 2435 virker ikke

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Når en rapporterer problemer, så skjer det ingenting

    Sendt inn av bjørn magne langbakk 23:04, onsdag 25 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter