Tilbake til alle rapporter

Hole appeared in pavement right behind bus stop. Maybe 20 cm across and 15 cm deep

Rapportert i kategorien Gatefeiing av Eamonn Kelly 08:31, torsdag 29 august 2019

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Hole in walkway behind bus stop at helgo in bogafjell. Danger that someone will trip or you could lose a small dog in there....

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Eamonn Kelly 09:59, torsdag 26 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter