Tilbake til alle rapporter

Humpete strekning mellom brua og skolen

Rapportert i kategorien Gater/Veier av sydney.paulits@gmail.com 09:18, torsdag 29 august 2019

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Etter asfaltering som skjedde i vår ble den verste strekninga på denne gata gjenglemt og å kjøre der er et eventyr i seg selv. Hva er planen videre?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:23, torsdag 26 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter