Tilbake til alle rapporter

Manglende oppmerking av gangfelt

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 12:24, torsdag 29 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Sykkylven mindre enn et minutt senere

Manglende oppmerking av gangfelt. Skilting for kryssende skolebarn.

Ser biler som presser seg fram i krysset tross skolebarn som pliktoppfyllende står å venter på å få krysse veien.

Håper en oppmerking er planlagt for krysset ved geileveien ved CK. Et gangfelt eller overgang til busstoppen burde også vert planlagt til videregående skoleelever.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 22:23, torsdag 26 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter