Tilbake til alle rapporter

Asfaltdekket på sykkel/gangvei Loholt Alle - Gangbro fra Gamle Jonsvannvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 15:02, torsdag 29 august 2019

Sendt til Trondheim og Statens vegvesen region midt 3 minutter senere

Asfaltdekket på gang/sykkelvei er i full oppløsning med mange huller i dekket på strekningen fra gangbro over Jonsvannsveien ved Rema dragvoll til Loholt alle.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:56, torsdag 26 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:27, torsdag 24 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter