Tilbake til alle rapporter

Veiskilt for gatenavn ligger på bakken uten stolpe i krysset Fiolrabbern Soldugmyra

Rapportert i kategorien Veinavn-skilter anonymt 08:28, fredag 30 august 2019

Sendt til Statens vegvesen region midt og Stjørdal 2 minutter senere

Veiskilt mangler stolpe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:07, fredag 27 september 2019

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:28, fredag 25 oktober 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter