Tilbake til alle rapporter

2-3 fartsdumper avglemt i Falstadberget ved barnehagen

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Tore L. Brenne 09:48, fredag 30 august 2019

Sendt til Levanger og Statens vegvesen region midt 2 minutter senere

Under etablering av fartsdumper i Falstadberget på Ekne tidligere i år, ble det merkelig nok ikke etablert fartsdumper der det er høyest fart - nemlig ved avkjøring til barnehage. I denne 30-sonen kjøres det like ofte i 60 km/t fordi det er langt strekke uten fartsdumper - rett ved avkjøring barnehage.

Flere nestenulykker har oppstått når barn sykler/går til skole eller blir levert i barnehage.

Kunne dette blitt løst samtidig som det skal asfalteres i naboveger høsten 2019?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:59, fredag 27 september 2019

  • Ikke fått svar fra Levanger Kommune.

    Sendt inn av Tore L. Brenne 10:59, fredag 27 september 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter