Tilbake til alle rapporter

Farlig/manglende rekkverk/fender.

Publisert av Sigfred Nilsen 16:04, fredag 30 august 2019

Sendt til Mandal og Vest-Agder 1 minutt senere

I den østlige enden av den gamle Bankebroen er det to jernbjelker som stikker ut i været. Her burde det vært satt opp et rekkverk eller fender for å hindre at noen uforvarende skulle havne mellom broene og i sjøen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Sigfred Nilsen 16:24, fredag 27 september 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter